Hakkımızda

AjansMik, Sektörel Yayıncılık, Reklam Ürünleri, Ajans Hizmetleri, Fuar, Seminer Organizasyon ve Turizim alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hakkımızda

1989 yılında sektörel yayıncılık alanına Metal Makina Dergisi ile başlayan Ajans Mik, 1997 yılından 2004 yılı sonuna kadar Ajans Mik Yayıncılık ve Reklam Hizmetleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi ünvanıyla faaliyetini sürdürmüş olup, 2005 yılının ilk ayından itibaren faaliyet alanı içine turizm ve organizasyon sektörlerini katarak Ajans Mik Yayıncılık Reklam Organizasyon ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi ünvanı altında ticari hayatına devam etmiştir. Ajans Mik, 2005 yılı itibari ile reklam ürünleri imalat ve satışına da başlamış bulunmaktadır.

Yayıncılık alanında;

Metal Makina, Kalıp Rehberi, Hidrolik & Pnömatik, Turkey Industry Magazine, Metalurji Malzeme, Endüstri Magazin, Sac İşleme Rehberi, Otomasyon Rehberi, Kobi Magazin dergilerini ve Makine Rehberi'ni yayınlamaktadır.

Reklamcılık alanında;

Katalog, broşür, bülten, logo, digital baskı, matbaa ve tanıtım malzemeleri, fuar ve stand malzemeleri, cd kopyalama ve çoğaltma reklam panoları.

Organizasyon alanında;

Seminer, konferans, sergi hazırlıklarının organize edilmesi ve gerçekleştirilmesi.

Turizm alanında;

Yurtdışı fuarlarına tur düzenlemesi, uçak bileti ve özel tur paketlerinin hazırlanması konularında çalışmaktadır.

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda iletişimi sağlamak, sorunları tespit edip çözüm yollarını oluşturmak, deneyim ve bilgi birikiminin paylaştırılmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz;

Hizmet verdiğimiz alanlarda, kaliteyi yükseltmek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizde de uygulanmasını sağlamak, mesleğimizin ve sektörümüzün gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda bulunmak.