Fuar

Fuar

Firmamız profesyonel ekibi ile yurtiçinde ve yurtdışında, fuar, zirve, sempozyum ve konferans etkinliklerinizde çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyacaktır.

HİZMET KALİTEMİZ

  • Fuar Öncesi ve Sonrası A’dan Z’ye Hizmet
  • Fuar Alanında Bizzat Destek
  • İlgili ve Özenli Tavır
  • Daima Ulaşılabilirlik
  • Sıfır - Hata Politikası

STAND KURULUMU

Başarılı bir fuar geçirmek, firma prestijinizi yansıtmak ve dolayısıyla fuardan azami verimi alabilmek açısından çok önemli bir yer tutan standınızın kurulumu firmamızca şu şekilde yapılmaktadır:

Firmaların istedikleri ölçülerde ve konumda satın aldıkları stand yerleşim planları, Ajans Mik Fuarcılık tarafından firmaların tümüne gönderilir. Firma yetkilisi ve Ajans Mik Fuarcılık’ın ortak çalışması ile stand tasarımı son haline getirilir. Her fuar için farklı sayılarda verilen standart haklar (sandalye, raf, askılık boru, spot v.s.), eğer varsa ekstra malzeme talepleri (banko, vitrin, broşür standı, oda v.s.), ve bu malzemelerin bulunulması istenen yerler gönderilen bu stand yerleşim planı üzerinde çizilerek geri gönderilir. Ekstra malzemeler stand fiyatına dahil değildir.

Ajans Mik Fuarcılık firmalardan gelen çizim ışığında standların kurulumunu ve malzemelerin yerleşimini yapar ve fuardan önce hazır hale getirir.